ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Переможці шостого розіграшу акції «Кіноліто з Gulliver»

Переможці шостого розіграшу акції «Кіноліто з Gulliver»

Черговий розіграш акції “Кіноліто з Gulliver” проведено і ми готові оголосити імена щасливчиків!
Нагадуємо, що кіноліто продовжується. Отримуйте кіноподарунки за шоппінг у ТРЦ Gulliver!
До речі, за покупки на цьому тижні ми даруємо цілу купу приємних сюрпризів за мотивами прем`єри “Нікчемний я 3”.
Шукайте себе у списку щасливчиків:

БЛОКНОТИ
1. 1650 Звоницкая Н.В.
2. 1683 Четвертак Ірина
3. 1568 Бондар Марія Олександрівна
4. 1280 Савенко Оксана Юріївна
5. 1380 Тимченко А. В.
6. 1624 Ходаківська Наталія
7. 1583 Мороз Ігор Анатолійович
8. 1392 Бойко Роман Васильович
9. 1432 Кисельова Тетяна
10. 1709 Козак Анна
11. 1632 Посвитак Сергій Микалайович
12. 1457 Зеленін Ю. В.
13. 1556 Бєлін Дмитро Олександрович
14. 1757 Фесенко Олександр Гнатович
15. 1342 Лук′янчук Катерина Олександрівна
16. 1453 Зеленін Ю. В.
17. 1703 Косцик Романа Степанівна
18. 1588 Тітова Катерина Валеріївна
19. 1748 Ісабекова Заріна Рабіківна
20. 1633 Барах Денис Сергійович
21. 1413 Василівецька І. В.
22. 1502 Пушкарьова Т.А.
23. 1308 Синица Светлана
24. 1552 Натахина Ольга Станиславівна
25. 1559 Варламова Юлія
26. 1533 Кравченко Олена Володимирівна
27. 1739 Лариса Гурина
28. 1437 Сіренко Наталія Володимирівна
29. 1400 Чернов М. В.
30. 1476 Савченко О. В.
31. 1434 Сіренко Наталія Володимирівна
32. 1430 Букаєва Тетяна
33. 1611 Меляева Айгуль Мурадовна
34. 1458 Кузьменко Юлія Вікторівна
35. 1528 Нагорна Вікторія Олегівна
36. 1733 Михаловська Тетяна Миколіївна
37. 1450 Смоляр Анна
38. 1574 Чернявська Ольга Олександрівна
39. 1296 Синица Светлана
40. 1768 Теслюк Олена Михайлівна
41. 1396 Дерев′янко Олена В′ячеславівна
42. 1579 Чайковська В. І.
43. 1356 Князєва Наталія Володимирівна
44. 1314 Анна Попова
45. 1565 Каризская Тетяна Іванівна
46. 1760 Воронова Ольга
47. 1623 Поплавська Євгенія Броніславівна
48. 1343 Сисоєва Ольга Володимирівна
49. 1535 Кравченко Олена Володимирівна
50. 1754 Бороненко Д.Ю.
51. 1546 Резніченко А. А.
52. 1298 Синица Светлана
53. 1388 Степанов Вадим Олександрович
54. 1656 Звоницкая Н.В.
55. 1464 Цибульська В. Н.
56. 1686 Квач Дмитро Игоревич
294″>57. 1486 Савченко О. В.
58. 1659 Звоницкая Н.В.
59. 1365 Баранська Євгенія Ігорівна
60. 1529 Янова Сюзанна
ПОДАРУНКИ ВІД DISNEY
1. 1368 Пугач Наталія наклейки тачки
2. 1766 Плотникова Ольга шахматы трансформеры
3. 1659 Звоницкая Н.В. наклейки тачки
4. 1351 Батрак Максим шахматы трансформеры
БІЛЕТИ В КІНО
1. 1354 Батрак Максим
2. 1692 Квач Дмитро Игоревич
ПОДАРУНКИ ВІД ПАРТНЕРІВ
1. 1530 Коломок Яків Володимирович Lucky Look
2. 1614 Кочубей Любомир Олегович Сад Краси
3. 1733 Михаловська Тетяна Миколіївна Боулинг
4. 1379 Косточенко Сад Краси

 

*Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів від дати оголошення результатів.